دانلود انیمیشن های معروف دنیا به زبان ترکی استانبولی

برای یادگیری زبان ترکی استانبولی می توان از روش های مختلفی استفاده کرد اما برای انتخاب روش مناسب باید ملاک هایی را در نظر قرار داد. از جمله ملاک های مهم:

  • سن فرد چقدر است؟
  • چه میزان به زبان ترکی تلسط دارد؟
  • هدف وی از یادگیری زبان چیست؟

با توجه به موارد بالا می توان بهترین و مناسب ترین روش را برای آموزش زبان ترکی استانبولی را به افراد انتخاب کرد تا در کمترین زمان بالا ترین میزان بازدهی در یادگیری افراد را شاهد باشیم.

مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی با کارتون

تماشای کارتون از جمله روش هایی است که برای تقویت زبان ترکی استانبولی بسیار سودمند است زیرا به دلیل این که انیمیشن ها دنیایی کودکانه دارند در به خاطر سپردن بهتر لغات به شما بسیار کمک خواهند کرد.

بنابراین یادگیری زبان ترکی استانبولی با انیمیشن برای بزرگسالان و کودکان روشی کاملا مناسب خواهد بود.

فواید فراگیری زبان ترکی استانبولی با انیمیشن برای کودکان و بزرگسالان

برای کودکان به دلیل این که به رسم الخط ترکی استانبولی آشنایی کامل ندارند میتواند بسیار کمک کننده باشد. همچنین به دلیل جذابیت داشتن انمیشن برای کودکان به یادگیری سریع آن ها کمک می کند.

و برای بزرگسالان نیز بسیار مناسب است زیرا در کارتون ها می توان لغات و نکاتی را یاد گرفت که در کمتر کتابی یافت می شود و به دلیل داشتن فضای کودکانه، به خاطر سپردن این نکات بسیار آسان تر می شود.

به صورت کلی میتوان گفت که مزیت اصلی فراگیری زبان ترکی استانبولی با کارتون برای هر گروه سنی موارد زیر می باشد:

به دلیل این که دیدن کارتون از جمله کار های تفریحی نیز به حساب می آید سبب می شود که فرد در هر شرایطی تمایل به دیدن انیمیشن داشته باشد و حتی در هنگام خستگی مغز را وادار به یادگیری کند.

از این رو می توان گفت که این روش از جمله روش های برتر در زمینه فراگیری زبان ترکی استانبولی است و میتواند بهترین جایگزین کتاب های آموزشی باشد.

با توجه به تمام موارد بالا می توان نتیجه گرفت که آموزش ترکی استانبولی با انیمیشن و کارتون زبان اصلی سبب می شود که فرد بتواند لغات، اصطلاحات و نکات را به صورت بلند مدت به خاطر بسپارد، مهارت های شنیداری و گفتاری خود را بهبود بخشد و به سرعت به سطح بالایی از دانش در زمینه زبان خارجی مد نظر خود برسد.

نکات مهم در یادگیری زبان ترکی استانبولی با کارتون و انیمیشن

با توجه به سطح خود، انیمیشنی مناسب را انتخاب کنید: کارتون های انتخابی باید با سطح شما از نظر سرعت صحبت کردن، لغاتی که استفاده می کنند و … هماهنگی داشته باشند.

به هر کارتون چندین بار گوش دهید: در ابتدا سعی کنید انیمیشن را با زیر نویس و بار دوم بدون زیر نویس مشاهده کنید.

کلمات و جملاتی را که می شنوید، حتما تکرار کنید: برای به خاطر سپردن بهتر لغات، حتما آن ها را با خود تکرار و تمرین کنید. این کار بعد از یک مدت زمان علاوه بر آن که قدرت شنیدن شما را افزایش می دهد و دایره لغات شما را تقویت می کند، به افزایش مهارت گفتاری کمک بسیار قابل توجهی خواهد کرد.

نکات جدید را برای خود یادداشت کنید: تمامی نکاتی که برای شما جدید هستند را یادداشت کنید و با تکرار و تمرین، آن ها را برای همیشه به ذهن بسپارید.

برای خود یک دیکشنری تهیه کنید: برای خود دیکشنری تهیه کنید یا از دیکشنری های آنلاین استفاده کنید.

انیمیشن های ترکی استانبولی برای تقویت زبان

ما در این بسته معروف ترین انیمیشن ها جهت یادگیری زبان ترکی استانبولی را برای شما مهیا کرده ایم. با هم عناوین این مجموعه بسیار جذاب و خاطره انگیز را مرور می کنیم.

1- کارتون ماشین ها به زبان ترکی استانبولی

لایتینگ مک‌ کوئین در انیمیشن Cars ، ماشین مسابقه ‌ای خوش‌ عکس همیشه برای پیروز شدن مسابقه می دهد.

مک‌ کوئین در راه رسیدن به محل مسابقات قهرمانی جام پیستون در کالیفرنیا برای مسابقه دادن با دو رقیب دیرینه، به طور غیر منتظره خود را در جاده ۶۶ شهر رادیاتور اسپرینگ می‌یابد و با شخصیت‌های این شهر آشنا می شود و می فهمد که زندگی همانند یک سفر است نه خط پایان.

شما می توانید انیمیشن ماشین ها به زبان ترکی استانبولی را بهمراه 9 انیمیشن دیگر معروف دنیا را به زبان ترکی استانبولی، یکجا خریداری نمائید.

کارتون ماشین ها به زبان ترکی استانبولی

2- کارتون شیرشاه به زبان ترکی استانبولی

شیری به نام اسکار در کارتون Lion king، که در صدد پادشاهی جنگل است (که این سمت به برادرش موفاسا رسیده و در آینده به پسر موفاسا، سیمبا می‌رسد) او موفاسا را می‌کشد و برادرزاده اش سیمبا را فراری می‌دهد و سیمبا در آینده بزرگ می‌شود و می‌آید تا انتقام تاج و تختش و البته پدرش را از اسکار بگیرد…

شما می توانید انیمیشن شیرشاه به زبان ترکی استانبولی را بهمراه 9 انیمیشن دیگر معروف دنیا را به زبان ترکی استانبولی، یکجا خریداری نمائید.

کارتون شیرشاه به زبان ترکی استانبولی

3- کارتون کارخانه هیولاها به زبان ترکی استانبولی

در کارتون Monsters, INC ،در دنیای هیولا ها کارخانه ای است که انرژی دنیای هیولا ها را از صدای جیغ بچه ها موقع ترسیدن تامین میکند سالیوان و مک دو هیولا هستند.

رئیس کارخانه میگوید تماس با کودکان باعث مرگ می شود ،سالیوان بهترین هیولا در ترساندن و تولید انرژی است یک بار که برای ترساندن وارد اتاق کودکی می شوند و کودک نمی ترسد و پنهانی وارد دنیای هیولا ها می شود و باعث اتفاقات جدیدی میشود ….

شما می توانید انیمیشن کارخانه هیولاها به زبان ترکی استانبولی را بهمراه 9 انیمیشن دیگر معروف دنیا را به زبان ترکی استانبولی، یکجا خریداری نمائید.

کارتون کارخانه هیولاها به زبان ترکی استانبولی

4- کارتون عصر یخبندان به زبان ترکی استانبولی

داستان انیمیشن عصر یخبندان یا ICE AGE قصه های جالب و سرگرم کننده ای را که مربوط به دوران قبل از تاریخ است را بازگو می کند. در آن سرزمین موجودات اولیه و ماقبل تاریخ وجود دارند مانند ماموت ها، ببرها، پرندگان عجیب و سایر جانوران.

این انیمه دارای چندین سری مختلف می باشد و هر کدام یک فیلم کامل حساب می شود. به جرات می توان گفت که این مجموعه کارتونی دنباله دار در این سال ها یکی از بهترین ها و پرطرفدار ترین آثار سینمای هالیوود بوده است.

شما می توانید انیمیشن عصر یخبندان به زبان ترکی استانبولی را بهمراه 9 انیمیشن دیگر معروف دنیا را به زبان ترکی استانبولی، یکجا خریداری نمائید.

کارتون عصر یخبندان به زبان ترکی استانبولی

5- کارتون شرک به زبان ترکی استانبولی

در کارتون Shrek ، شرک غولی سبز رنگ است که در جنگلی سرسبز زندگی میکند و زندگی خوب و شادی دارد.

گاهی هم که حوصله اش سر میرود به ترساندن مردم مشغول می شود اما به زودی تمامی این زندگی تغییر میکند و….

شما می توانید انیمیشن شرک به زبان ترکی استانبولی را بهمراه 9 انیمیشن دیگر معروف دنیا را به زبان ترکی استانبولی، یکجا خریداری نمائید.

کارتون شرک به زبان ترکی استانبولی

6- کارتون داستان اسباب بازی ها به زبان ترکی استانبولی

انیمیشن های Toy story اولین انیمیشن بلند کامپیوتری پیکسار است که در سال 1995 ساخته شد و به وسیله والت دیزنی منتشر شد. به دنبال آن داستان اسباب‌بازی 2 (1999) و داستان اسباب‌بازی 3 (2010) ساخته شدند.

همچنین داستان اسباب‌بازی 4 برای سال 2019 توسط سازندگان منتشر شد. این فیلم از نگاه انجمن فیلم آمریکا، یکی از 10 فیلم انیمیشن برتر جهان است.

شما می توانید انیمیشن داستان اسباب بازی ها به زبان ترکی استانبولی را بهمراه 9 انیمیشن دیگر معروف دنیا را به زبان ترکی استانبولی، یکجا خریداری نمائید.

کارتون داستان اسباب بازی ها به زبان ترکی استانبولی

7- کارتون رنگو به زبان ترکی استانبولی

انیمیشن Rango داستان زندگی یک آفتاب پرست (بزمچه) خانگی است که دچار بحران هویت می باشد. این فیلم که حال و هوایی وسترن و کمدی دارد با نقش بازی کردن آفتاب پرست در یک آکواریم آغاز می شود و با بیرون آمدن اتفاقی اش از آکواریوم، وی وارد دنیایی متفاوت می شود.

او به طور اتفاقی از یک اتومبیل به درون صحرایی خشک و بی آب و علف پرت می شود. بعد از آن با راهنمایی یک آرمادیلو خردمند به یک شهر کوچک حیوانات می رسد که مردم آن در خشکی و بی آبی به سر می برند.

بعد از آن اسم رنگو را برای خود انتخاب کرده و با داستان های خیالی که برای مردم شهر تعریف می کند و نیز کشته شدن اتفاقی یک شاهین به دست او، به کلانتر و منجی شهر تبدیل می شود.

رنگو در قالب کلانتر شهر و در نتیجهٔ تحقیقات پی می برد که خشکسالی طبیعی نبوده و به صورت مصنوعی به مردم شهر تحمیل شده است و با کمک تعدادی از مردم…

شما می توانید انیمیشن رنگو به زبان ترکی استانبولی را بهمراه 9 انیمیشن دیگر معروف دنیا را به زبان ترکی استانبولی، یکجا خریداری نمائید.

کارتون رنگو به زبان ترکی استانبولی

8- کارتون up به زبان ترکی استانبولی

انیمیشن UP به کارگردانی پیت داکتر با همکاری استودیوی پیکسار و کمپانی دیزنی لند که در فرمت ۳D با کمک نرم افزارهای خاص ساخته شده، در اصل یک فیلم کوتاه ۹ دقیقه‌ای بوده اما ایده‌‌ی اصلی و جذاب آن پیکسار را ترغیب کرد که از آن فیلم بلند سینمایی بسازد.

میزان اقبال عمومی از این انیمیشن به حدی بود که در سال ۲۰۰۹ توانست نامزد دریافت ۵ اسکار شود و در نهایت ۲ اسکار را یعنی جایزه‌‌ی بهترین انیمیشن و بهترین موسیقی را دریافت کرد.

شما می توانید انیمیشن Up به زبان ترکی استانبولی را بهمراه 9 انیمیشن دیگر معروف دنیا را به زبان ترکی استانبولی، یکجا خریداری نمائید.

کارتون up به زبان ترکی استانبولی

9- کارتون سیندرلا به زبان ترکی استانبولی

سالها پیش دختری زیبا به نام Cinderella با نامادری و دو دخترش زندگی می کرد. دخترک مانند یک خدمتکار کار می کرد.

یک روز زنگ در به صدا درآمد. وقتی سیندرلا در را باز کرد، متوجه شد که حاکم از تمام دخترهای زیبا دعوت کرده تا دریک مهمانی شرکت کنند. سیندرلا از نامادری اش خواست تا آن هم به مهمانی بیاید. نامادری اش گفت: به شرطی می توانی با ما بیایی که لباسی مناسب برای پوشیدن پیدا کنی.

شما می توانید انیمیشن سیندرلا به زبان ترکی استانبولی را بهمراه 9 انیمیشن دیگر معروف دنیا را به زبان ترکی استانبولی، یکجا خریداری نمائید.

کارتون سیندرلا به زبان ترکی استانبولی

10- کارتون فرار مرغی به زبان ترکی استانبولی

در کارتون Chicken Run ،در مرغداری توییدی ، اوضاع به هم ریخته است و مرغ ها به شدت عصبانی شده اند . چون صاحب مرغداری فری خریده و می خواهد با آن پیراشکی مرغ درست کند . به همین خاطر جینجر ، سردسته مرغ ها تصمیم به فرار می گیرد و مر غهای دیگر را تشویق می کند تا فرار کنند.

شما می توانید انیمیشن فرار مرغی به زبان ترکی استانبولی را بهمراه 9 انیمیشن دیگر معروف دنیا را به زبان ترکی استانبولی، یکجا خریداری نمائید.

کارتون فرار مرغی به زبان ترکی استانبولی

دانلود و خرید کارتون به ترکی استانبولی

تمامی 10 کارتون این مجموعه واقعا جذاب به همراه یک فلش مموری سن دیسک مدل Cruzer Blade  با ظرفیت 16 گیگابایت به قیمت 399 هزار تومان با پست رایگان درب منزل شما.

جهت دریافت این مجموعه جذاب با ما تماس بگیرید.

چنانچه پیش از خرید محصول سوالی دارید از طریق شماره های زیر و یا باکس نظرات با ما در ارتباط باشید. همچنین برای آشنایی با سایر محصولات کمک آموزشی و یادگیری زبان ترکی استانبولی در منزل از فروشگاه ما دیدن فرمائید: فروشگاه ایران ترکیش

آیدی تلگرام: irdenizli_help

شماره تماس: +۹۰۵۳۸۶۳۹۵۴۵۸

شماره واتساپ: +۹۸۹۳۷۶۶۲۱۰۴۶

مشاهده قسمتی از کارتون عصر یخبندان

جهت تست صدا و تصویر تکه ای از کارتون را تماشا کنید. ضمنا تاکید می شود فایل زیرنویس بصورت جداگانه بوده و شما می توانید به دلخواه خودتان فایل را به کارتون اضافه کرده و یا حذف کنید.

نکته ۱: توجه کنید کیفیت فیلم آنلاین بالا، بر اساس سرعت اینترنت شما تنظیم می شود. برای تست و دیدن بالاترین کیفیت بر روی علامت چرخ دنده کلیلک بفرمائید.

نکته ۲: کارتون به زبان ترکی استانبولی می باشد و وجود زیر نویس بر روی انیمیشن چسبیده نیست و می توانید به دلخواه خود اضافه کنید.

نکته 3: در مواقعی که فلش با برند گفته شده در بالا، در بازار موجود نباشد از برندهای جایگزین استفاده می شود.

جهت خرید با ما در تماس باشید:

آیدی تلگرام: irdenizli_help

شماره تماس: +۹۰۵۳۸۶۳۹۵۴۵۸

شماره واتساپ: +۹۸۹۳۷۶۶۲۱۰۴۶

سایر محصولاتمشاهده همه

ثبت نام لاتاری

ثبت‌نام لاتــاریگرین کـارت آمریکا 2025 – سال 1402 مزایای ثبت‌نام از طریق ایران ترکیش  رفع ایرادات احتمالی و بالاتر رفتن شانس قبولی ...

دانلود 10 فیلم معروف دنیا به زبان ترکی

یادگیری زبان ترکی استانبولی با فیلم بنظر شما بهترین و مفرح‌ترین راه یادگیری زبان ترکی استانبولی چیست؟ اگر از رفتن به کلاس‌های زبان و خواندن ...

دانلود انیمیشن های معروف دنیا به زبان ترکی استانبولی

برای یادگیری زبان ترکی استانبولی می توان از روش های مختلفی استفاده کرد اما برای انتخاب روش مناسب باید ملاک هایی را در نظر قرار داد. از جمله ...

آموزش 0 تا 100 مهاجرت به ترکیه

به جرات می توان گفت بسته آموزشی ۰ تا ۱۰۰ مهاجرت به ترکیه ، جامع ترین مجموعه آموزشی در زمینه مهاجرت به ترکیه می باشد ، که به شکلی ساده و ...

کتاب دبستان ترکیه

در میان تمامی عناوین کتاب دبستان ترکیه ، درس آموزش زبان ترکی و آموزش زبان انگلیسی جزء لاینفک برنامه ی درسی و کتاب های درسی مدارس ترکیه ...

آموزش زبان ترکی استانبولی با سریال فرار از زندان –Prison Break

شاید خیلی از شما برای مشاوره پیش استاد زبان ترکی خود رفته باشید و از آنها در رابطه با تقویت توانایی‌های لیسنینگ و اسپیکینگ زبان ترکی سوال ...

ادمین سایت ایران ترکیش

مقالاتی که می خوانید حاصل ۱۲ سال تجربه ما در زمینه مهاجرت به ترکیه می باشد. حتما دیدگاه و سوالات خود را در پائین همین صفحه با ما در میان بگذارید. همکاران ما به سوالات شما پاسخگو خواهند بود.
همچنین جهت دریافت بیش از 600 صفحه توضیحات جامع و چندین ساعت فیلم راهنمایی در رابطه با مهاجرت به ترکیه از لینک زیر اقدام فرمائید. دریافت CD آموزشی 0 تا 100 مهاجرت

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *