لغو محدودیت های کرونایی در ترکیه

وزارت کشور ترکیه بخشنامه ای در مورد لغو محدودیت های کرونا و  مرحله سوم عادی سازی تدریجی که از اول ژوئیه آغاز می شود را صادر کرده است.

طبق این بخشنامه ، همه محل های کار و سینماهایی که فعالیت خود را در چارچوب اقدامات Covid-19 متوقف کرده اند ، از 1 ژوئیه بازگشایی می شوند.

از اول ژوئیه ، تمام محل های کار می توانند در ساعات باز یا بسته شدن تعیین شده با توجه به زمینه فعالیت در مجوزهای خود ، خدمات ارائه دهند.

محدودیت افراد در مکانهای غذایی و آشامیدنی بعلت پایان محدودیت های کرونا حذف شده است.

از اول ژوئیه ، تعداد افرادی که می توانند همزمان در مناطق باز / بسته مکانهای خوردن و آشامیدن باشند محدود نخواهد شد.

محدودیت های انجام بازی در محل های کار مانند کافی شاپ ها و کافی شاپ ها از اول جولای بعلت پایان محدودیت های کرونا پایان می یابد.

لغو محدودیت های کرونا و پخش موسیقی تا ساعت 24:00

در بخشنامه صادر شده توسط وزارتخانه آمده است كه پخش موسیقی ، از جمله موسیقی زنده ، تا ساعت 24.00 قابل انجام است.

در سرگرمی ها و رویدادهایی که در مناطق باز یا بسته امکانات اقامتی برگزار خواهد شد ، اطمینان حاصل خواهد شد که قانون فاصله فیزیکی و سایر روش ها و اصول در راهنمای کار و مدیریت اپیدمی با توجه به زمینه فعالیت رعایت می شود.

در بخشنامه تأكید شده است كه برای جلوگیری از تمركز در (رستوران ها ، باشگاه ها و غیره) باید همه اقدامات توسط اپراتورها انجام شود.

محدودیت در عروسی ها وجود ندارد

غذا و نوشیدنی را می توان در عروسی و عروسی سرو کرد.

رقص و تفريح امکان پذير خواهد بود.

کرونا

لغو محدودیت های کرونایی و کنسرت ها که دوباره شروع می شوند

به شرط رعایت اصول تعیین شده ، رویدادهایی مانند کنسرت ، جشنواره و اردوهای جوانان از اول جولای مجاز خواهند بود.

در بخشنامه “رویدادهایی مانند کنسرت ، جشنواره ، اردو برای جوانان مجاز خواهد بود ، مشروط بر اینکه حداقل برای هر نفر حداقل 4 متر مربع و در مناطق بسته 6 متر مربع باشد ، و قوانین و اصول مشخص شده در اپیدمی راهنمای مدیریت و کار و اصول تمیز کردن ، ماسک و فاصله رعایت می شود. ” بیانیه گنجانده شد.

محدودیت های حمل و نقل عمومی و سفر به پایان رسید

از روز پنجشنبه ، اول ژوئیه 2021 ، محدودیت ظرفیت مسافر / صندلی در کلیه وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی شهری یا / و بین شهری بعلت پایان محدودیت های کرونا لغو خواهد شد ، به شرط رعایت قوانین مسافت و قوانین مسافت.

محدودیت های استفاده از حمل و نقل عمومی شهری توسط شهروندان 65 سال به بالا و جوانان / کودکان زیر 18 سال نیز از روز پنجشنبه 1 ژوئیه 2021 برداشته خواهد شد.

از طرف دیگر ، از ساعت 05:00 روز پنجشنبه ، اول ژوئیه 2021 ، مقررات منع رفت و آمد و سفرهای بین شهری اعمال شده بر این اساس پایان می یابد ، و محدودیت های رفت و آمد و رفت و آمد مسافرتی و بین شهری از تاریخ تعیین شده بعلت پایان محدودیت های کرونا اعمال نمی شود.

مشاهده سایر اخبار ترکیه

ادمین سایت ایران ترکیش

مقالاتی که می خوانید حاصل ۱۲ سال تجربه ما در زمینه مهاجرت به ترکیه می باشد. حتما دیدگاه و سوالات خود را در پائین همین صفحه با ما در میان بگذارید. همکاران ما به سوالات شما پاسخگو خواهند بود.
همچنین جهت دریافت بیش از 600 صفحه توضیحات جامع و چندین ساعت فیلم راهنمایی در رابطه با مهاجرت به ترکیه از لینک زیر اقدام فرمائید. دریافت CD آموزشی 0 تا 100 مهاجرت

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *