ثبت نام لاتاری 2025
ثبت اطلاعات متقاضی

توضیحات ثبت نام
 1. لطفا در ابتدا اطلاعات خواسته شده در فرم زیر را پر نمائید.
 2. پس از پر کردن فرم اطلاعات شخصی، دکمه ثبت اطلاعات را بزنید. سپس از طریق دکمه پرداخت مبلغ ثبت نام، نسبت به پرداخت اقدام بفرمائید.
 3. هزینه ثبت نام 150.000 تومان برای هر نفر می باشد.
 4. توجه: در صورتیکه پس از بررسی کارشناسان ما مشخص شود، فرم پر شده شانسی جهت شرکت در قرعه کشی لاتاری 2025 ندارد، تمام مبلغ پرداخت شده پس از هماهنگی، به شما برگشت داده خواهد شد.
 5. همکاران ما طی 24 ساعت پس از پرداخت مبلغ ثبت نام، با شما تماس خواهند گرفت.
 6.  هزینه کلی ثبت‌نام برای هر فرد مجرد 150.000 تومان است. 
 7.  هزینه کلی ثبت‌نام برای افراد متاهل، شخص اصلی 150.000 تومان، همسر 60.000 تومان و برای هر فرزند 30.000 تومان اضافه می‌شود. 
 8.  توجه کنید که در صورتی که سن فرزند زیر 21 سال باشد و ازدواج نکرده است، حتما باید در زیر مجموعه سرپرست ثبت‌نام شود. در غیر این صورت باید ثبت نام جداگانه انجام پذیرد.
 9.  در صورتی که همسر قصد ثبت‌نام جداگانه دارند مبلغ 150.000 تومان برای وی در نظر گرفته می شود. توجه کنید که ثبت‌نام جداگانه امتیاز جداگانه نیز در بر دارد.

لطفا فرم اطلاعات زیر را کامل کنید:

وضعیت تاهل رسمی خود را بیان کنید
در صورتیکه مجرد می باشید و یا فاقد فرزند می باشد 0 بگذارید
توجه: حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی معادل ( دیپلم های فنی حرفه ای و کار و دانش مورد قبول نمی باشد چون 11 سال تحصیل به حساب می آید ) و ۱۲سال تحصیلات مورد نیاز است.
لطفا شماره واتساپ و یا تلگرام خود را وارد کنید
چنانچه نیاز به توضیحات اضافه دارید، در کادر بالا نوشته و دکمه ثبت اطلاعات را بزنید
 1. لطفا پس از پرکردن فرم بالا، دکمه ثبت اطلاعات را بزنید و بعد از آن، از طریق دکمه پرداخت زیر، نسبت به پرداخت مبلغ پیش ثبت نام اولیه، اقدام فرمائید. همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.
 2. توجه: در صورتیکه پس از بررسی کارشناسان ما مشخص شود، فرم پر شده شانسی جهت شرکت در قرعه کشی لاتاری 2023 ندارد، تمام مبلغ پرداخت شده پس از هماهنگی، به شما برگشت داده خواهد شد.
 3. پرداخت شما توسط درگاه نکست پی با مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بصورت امن صورت خواهد گرفت.

در صورت داشتن هرگونه سوالی، از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.
واتساپ: +۹۸۹۳۷۶۶۲۱۰۴۶
شماره تماس: +۹۰۵۳۸۶۳۹۵۴۵۸
آیدی تلگرام: farzad_njt