خرید خانه در ترکیه و ارزان ترین خانه ها در سال 1400

در این پست می خواهیم نحوه ی خرید خانه در ترکیه و شهرهای مختلف ترکیه (Turkey) را از صفر تا صد آن و بصورت کامل توضیح دهیم.

خرید خانه در ترکیه و اجاره خانه در ترکیه، میزان سرمایه مورد نیاز جهت خرید ملک و به طور کلی اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک و یا اجاره ملک در این پست مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سوالی که بسیاری از علاقه مندان به سرمایه گذاری در ترکیه با آن مواجه هستند این است که

 • آیا خرید خانه در ترکیه می تواند سرمایه گذاری مناسبی تلقی شود یا خیر؟
 • چه افرادی واجد شرایط خرید خانه در ترکیه می باشند؟ آیا برای خرید خانه در ترکیه نیاز به وکیل می باشد؟ خرید خانه در ترکیه دارای چه مراحلی می باشد؟
 • متقاضی برای خرید خانه در استانبول و یا سایر شهرهای ترکیه ، نیاز به تائیدیه از چه ارگان هایی دارد؟

بر اساس قوانین جدید خرید خانه در ترکیه ، شهروندان برخی از کشورها اجازه خرید و فروش ملک در ترکیه را ندارند. البته ایرانیان می توانند به راحتی اقدام به خرید و فروش ملک در ترکیه نمایند.

در ادامه این پست به پاسخ گویی به این سوالات و شرح تمامی مسائل پیرامون خرید ملک در کشور ترکیه می پردازیم.

خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه

در سال های اخیر خرید خانه در ترکیه و ملک توسط ایرانیان در ترکیه افزایش پیدا کرده است.

نزدیکی ترکیه به ایران و فاصله پروازی ۳ ساعته ایران و ترکیه بسیاری از افراد را علاقه مند به خرید ملک در این کشور کرده است.

با توجه به قیمت بسیار مناسب خانه در ترکیه نسبت به ایران خرید خانه برای حفظ ارزش پول و همچنین گذراندن اوقات تفریحی گزینه بسیار مناسبی به نظر می رسد.

هزینه های نسبتا پایین زنگی در کنار کیفیت بالا، قوانین مشخص و واضح اقامت اتباع خارجی ، مالکیت 6 دانگ و موارد دیگری نیز می تواند از دلایل این استقبال باشد.

در صورتی که دوست داشته باشید در شهری مدرن زندگی کنید ، ما به شما استانبول و آنکارا را به شما پیشنهاد می کنیم و یا چنانچه شهری ساحلی و آرام را برای زندگی خود می خواهید انتخاب کنید شهرهایی به مانند ازمیر، آنتایا، کوش آداسی ، مارماریس ، فتحیه و سایر شهرهای ساحلی می تواند گزینه های بسیار خوبی برای شما و خانواده شما باشند.

همچنین با خرید خانه در ترکیه اقامت این کشور را برای خود و خانواده دریافت می کنید و حتی میتوانید تحت شرایطی شهروندی ترکیه را نیز دریافت نمایید.

پاسپورت ترکیه دارای رتبه ۳۹ در جهان است و با پاسپورت ترکیه می توانید به ۷۱ کشور جهان بدون ویزا سفر کنید.

با ما همراه باشید تا شرایط خرید خانه در ترکیه در سال ۲۰۲۱ را توضیح دهیم.

همچنین در مطلب اجاره خانه در ترکیه قیمت اجاره خانه در ترکیه را به پول ایران بررسی کردیم همچنین نکات بسیار مهمی در رابطه با نحوه اجاره خانه در ترکیه آورده شدیم که پیشنهاد می کنیم بخوانید: اجاره خانه در ترکیه

قیمت خرید خانه در ترکیه

قیمت خرید خانه در ترکیه به پول ایران در شهرهای مختلف متفاوت است اما حدود قیمت به پول ایران ، از  480 میلیون تومان شروع می شود.

شما در شهر استانبول و در مناطق متوسط شهر استانبول نیز می توانید با این پول خانه خریداری نمائید.

البته متراژ و محله ملک موردنظر نیز در قیمت آن موثر است. این میزان پول برای خرید خانه۵۰ متری است.

اما به عنوان مثال در غرب استانبول یک خانه ۷۰ متری بصورت یک خواب ، حدود 250 هزار لیر یعنی 750 میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت در شهرهای دیگر و مجددا با توجه به محله متفاوت است. به عنوان مثال در شهر سامسون ترکیه حدود متری ۲ هزار لیر ، در اسکی شهیر ترکیه حدود ۲۵۰۰ لیر و در دنیزلی ترکیه حدود 2400 لیر می باشد.

در شهر آنتالیا ترکیه این قیمت در حدود 3 تا 4 هزار لیر می باشد. در شهر ازمیر ترکیه حدود قیمت خانه برای هر متر مربع 3000  لیر در سال ۲۰۲۱ برآورد شده است.

عوامل مختلفی بر قیمت آپارتمان در ترکیه تأثیر می گذارد:

 • دوری از دریا
 • منطقه انتخاب شده
 • زیر ساخت
 • نوع مسکن (نوساز و یا دست دوم)

میانگین قیمت خرید ملک در شهرهای ترکیه به ریال و تومان

 • استانبول  4400  لیر (حدود 13 میلیون تومان به پول ایران)
 • ازمیر     3500  لیر (حدود ۱۱ میلیون تومان به پول ایران)
 • آنتالیا      4100  لیر (حدود ۱۲ میلیون تومان به پول ایران)
 • آنکارا     ۲۹۰۰ لیر (حدود ۹ میلیون تومان به پول ایران)
 • بدروم     ۳۲۰۰ لیر (حدود ۹ میلیون تومان به پول ایران)
 • دنیزلی    ۱۵۰۰ لیر (حدود 5 میلیون تومان به پول ایران)
 • سامسون  2000 لیر (حدود 6 میلیون تومان به پول ایران)
 • قونیه      1600 لیر (حدود 5 میلیون تومان به پول ایران)

خرید خانه در ترکیه

دلایل خرید خانه در ترکیه

 • در ترکیه نسبت به کشور های اروپایی و آمریکایی هزینه های زندگی کمتر است. هزینه ای مانند خورد و خوراک، پوشاک، رفت و آمد، تحصیل، خودرو، خانه، مالیات، اینترنت و…
 • وجود مراکز تفریحی ، سرگرمی و گردشگری بسیار در ترکیه که هر گردشگری را جذب می کند.
 • وجود مناطق ساحلی و دریای مدیترانه، اسکی، زمین ورزشی و دورچرخه سواری در ترکیه.
 • خرید خانه در ترکیه بسیار سریع انجام می شود.
 • انواع خانه ها در نوع آپارتمانی، مجتمعی، ساحلی.
 • پرداخت مبلغ خانه بصورت اقساطی به همراه سند بصورت همزمان بنام شما.
 • سیستم حمل و نقل در ترکیه بسیار قابل دسترس است. مترو ، کشتی ، اتوبوس ، هواپیما و سایر وسایل نقلیه در این کشور موجود است.
 • فرصت سرمایه گذاری مناسب با خرید خانه در ترکیه و دریافت اقامت شهروندی ترکیه بصورت بسیار آسان.
 • نزدیک بودن فرهنگ مردم ترکیه با ایرانیان، خرید خانه در ترکیه را راحت کرده است.

حداقل قیمت خرید خانه در ترکیه

در استانبول ترکیه حداقل قیمت برای خانه های کوچک و بدون اتاق خواب که سوئیت نامیده می شوند در سال ۲۰۲۱ حدود 175 هزار لیر می باشد. اما همانطور که گفته شد می توان این سوئیت را در شهرهای کوچکتر حتی تا مبالغ 120 هزار لیر نیز خریداری کرد.

خرید ملک ارزان در ترکیه به تومان

در ترکیه ملک های ارزان زیادی وجود دارد که فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در این کشور به وجود آورده است. قیمت ملک های ارزان در بعضی از شهرههای ترکیه از حدود 350 میلیون تومان شروع می شوند.

همچنین خریدار می تواند بسیاری از خانه ها را پیش خرید کنید. پیش خرید خانه هم یکی از روش های آسان برای خانه دار شدن در ترکیه است.

مراحل خرید خانه در ترکیه

اولین کاری که قبل از خرید خانه در ترکیه لازم است تا انجام دهید افتتاح حساب بانکی در ترکیه می باشد. زیرا شما به یک حساب برای نقل و انتقال پولتان احتیاج خواهید داشت.

شما می بایست ملک های مورد نظر را از نزدیک ببینید و در صورتی که ملکی را پسندید مراحل خرید آن را شروع کنید. البته قبل از آنکه پولی را واریز کنید بهتر است استعلامات لازم را در خصوص ارزش واقعی خانه و همچنین مالیات و … انجام دهید.

سعی کنید ملکی خریداری کنید که پایان کار و سند دست اول دارد. بعد از به نام زدن سند می توانید امور مربوط به اخذ اقامت را برای خود و خانواده تان شروع کنید.

همچنین دقت کنید با چه فروشنده ای قرارداد می بندید که بعد از خرید ملک، خانه را به نام تان بزند. این قضیه بسیار مهم است و لازم است دقت عمل را به خرج دهید.

لازم به ذکر است این اقامت به خود و افراد خانوادتان تعلق میگیرد. چنانچه اقدام به خرید خانه در ترکیه به صورت شراکتی می کنید ، باید در سند خانه یا همان تاپو اسامی ذی نفعان درج شود تا بتوان برای اقامت اقدام کرد.

خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه و دریافت پاسپورت

اگر ارزش ملک خریداری شده بالای ۲۵۰ هزار دلار باشد به شما شهروندی ترکیه نیز تعلق میگیرد. این شهروندی به همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال نیز تعلق میگیرد.

شرایط خرید خانه در ترکیه برای اخذ شهروندی

 • ۱- خانه به صورت نقد خریداری شود
 • ۲- تا سه دست قبلی به دست افراد خارجی نرسیده باشد.
 • 3- ملک خریداری شده برای شهروندی تا ۳ سال حق فروش آن را ندارد.

در صورت وجود این شرایط می توانید پاسپورت ترکیه را زیر ۲ ماه دریافت کنید. البته این را بدانید که لازم نیست شما حتما یک ملک خریداری کنید. شما می توانید چند ملک که در مجموع ۲۵۰ هزار دلار ارزش دارند خریداری کنید.

در مطلب اقامت ترکیه و بهترین راه دریافت آن نحوه دریافت اقامت ترکیه را  بررسی کردیم همچنین نکات بسیار مهمی در رابطه با روش های دریافت اقامت ترکیه آورده ایم که پیشنهاد می کنیم بخوانید: اقامت ترکیه و بهترین راه دریافت آن

خرید ملک در استانبول ترکیه

بهترین شهر ترکیه برای خرید خانه با توجه به امکانات شهری و زیرساخت های حمل و نقل عمومی شهر استانبول می باشد و رشد قیمت خانه در این شهر بسیار بیشتر از سایر شهرهای دیگر است.

استانبول به دلیل وجود جاذبه های زیاد و توریستی بودن آن همواره گزینه اول در شهرهای ترکیه برای خرید ملک بوده است.

همچنین با توجه به تقاضایی که در این شهر برای خرید ملک وجود دارد شما به راحتی می توانید ملک خود را در صورت نیاز به فروش برسانید.

به غیر از استانبول شهرهایی مانند آنتالیا و ازمیر و بدروم نیز به دلایل وجود جاذبه های توریستی می توانند گزینه مناسبی باشند.

حدود قیمت خانه در محله های استانبول

اگر قصد خرید آپارتمان در ترکیه را دارید ، با قیمت بسیار مناسب خواهید توانست در استانبول ، آلانیا و آنتالیا آپارتمان مورد نظر خود را خریداری کنید که قیمت آن در مقایسه با موارد مشابه با ایران بسیار ارزان تر خواهد بود.

بعنوان نمونه قیمت جند مورد از آگهی های فروش ملک در استانبول را مشاهده  فرمائید.

 • خرید ملک در محله بیلیک دوزو استانبول حدود 250 هزار لیر- ۷۸ متر- ۲ خواب
 • سوییت فروشی در استانبول ترکیه ۸۰۰ میلیون تومان- ۳۵ متر- ۰ خواب
 • خرید ملک در محله اسنیورت استانبول- ملک در استانبول- ۳۶۰۰۰۰ لیر

قیمت خانه ارزان در ترکیه

اگر به دنبال خرید خانه با قیمت ارزان در ترکیه هستید باید به نکات مهمی توجه داشته باشید.

در استانبول به نسبت شهرهای دیگر ترکیه قیمت خرید خانه بالا می باشد البته در صورتی که در خود شهر استانبول تمایل به خرید داشته باشید، می توانید از مناطقی که از مرکز استانبول به دور هستند به مانند بیلیک دوزو و یا اسنیورت دیدن کنید زیرا در این مناطق شما می توانید با هزینه های معقول و کم ، خانه های نوساز آپارتمانی با قیمت ارزان پیدا کنید.

مثلا در این مناطق حدود مبلغ لازم برای خرید خانه یک خوابه 200 هزار لیر ترکیه می باشد. ولی در شهرهایی مثل آنکارا و ازمیر نیز شما می توانید با هزینه های معقولی موفق به خرید خانه شوید.

البته همانطور که گفته شد فاکتورهای بسیاری در خرید خانه در ترکیه بر قیمت خانه تاثیرگذار می باشد مانند: دوری و یا نزدیکی به مرکز شهر، دوری و یا نزدیکی به وسایل حمل و نقل عمومی، نزدیکی و دوری به مراکز خرید، نوساز بودن و یا قدیمی بودن ملک

آمار خرید ملک توسط خارجی ها

بر اساس آمار ارائه شده توسط سازمان آمار ترکیه ، 6 شهر استانبول، آنتالیا، بورسا ، آنکارا ، یالووا و ازمیر تمرکز سرمایه گذاران خارجی ملک و املاک را بیشتر از سایر شهرهای این کشور به خود جلب کرده اند. از علل اصلی این موضوع خاصیت توریست پذیری این شهرهاست.

همچنین بر اساس آمار میزان خرید ملک از سوی ایرانی‌ها در کشور ترکیه تنها در سه سال گذشته ، افزایشی ۱۰ برابری را تجربه کرده است.

تا پیش از سال ۲۰۱۷ حجم خرید ملک از سوی ایرانی‌ها در محدوده ۶۰۰ تا ۷۰۰ واحد در سال قرار داشت اما درست از سال ۲۰۱۸ تعداد خریداران با افزایشی شدید مواجه گردید.

خرید خانه در ترکیه به صورت اقساطی

در بسیاری از پروژه های شهرک سازی ترکیه می توان به صورت اقساطی و با وام بانکی منزل خرید. وام بانکی مسکن در ترکیه میتواند حتی تا معادل ۸۰ درصد مبلغ خانه از بانک دریافت کرد.

و بازپرداخت وام به بانک صورت می گیرد و سند خانه در رهن بانک می ماند. بهره ی این وام ها بسیار کم و در حدود ۲ درصد است. بسیاری از پروژه های مسکونی نیز از مشتری سودی دریافت نمی کنند.

وام ها بانکی برای خرید خانه در ترکیه معمولا ۵ ساله هستند. همچنین بدون اخذ وام نیز میتوانید در بسیاری از پروژه ها ملک را خریداری کنید و سپس به دفتر پروژه اقساط پرداخت شود.

خرید خانه در ترکیه

خرید ملک در ترکیه و مجوز کار

خرید خانه در ترکیه حق کار کردن برای شما ایجاد نمی کند و تنها با خریدن خانه در ترکیه اجازه کار کردن در ترکیه را نخواهید داشت. اما اگر کار مناسب پیدا کنید میتوانید اجازه کار را نیز دریافت کنید.

قوانین خرید خانه در ترکیه

مهاجران خارجی میتوانند تا ۳۰ هکتار در ترکیه خرید کنند. ضمن اینکه کسی که زمین می خرد تا ملک بسازد، باید طی ۲ سال این کار را انجام دهد.

در هر ناحیه تنها ۱۰% از زمین را مهاجران خارجی میتوانند خرید کنند. خرید هر گونه ملکی اعم از خانه، تجاری و زمین برای ایرانیان مقدور است.

برای هیچ ایرانی مهاجرت کننده به ترکیه و هیچ سازمانی محدودیتی در خرید ملک نیست. ذکر این نکته ضروری است که اتباع خارجی اجازه خرید ملک در نواحی نظامی و امنیتی کشور ترکیه را ندارند.

شما با خرید ملک با مبلغ کمتر از 250 هزار دلار می توانید در ابتدا اقامت یک ساله کشور ترکیه را دریافت کنید و در صورتی که به مدت 5 سال در ترکیه به طور بی وقفه خود زندگی کنید ، می توانید حق تقاضای تابعیت ترکیه را داشته باشید.

با استفاده از این اجازه اقامت ، کودکان خارجی می توانند در ترکیه تحصیل کنند. پیدا کردن شغل برای اتباع خارجی که دارای اجازه اقامت در ترکیه هستند به مراتب راحت تر می باشد ،گرفتن مجوز کار از طریق شرکت های قانونی در ترکیه نیز برای این افراد آسان می باشد.

خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

در ابتدا این نکته را بدانید که آپارتمان های دست دوم در ترکیه در بسیاری از موارد بسیار کهنه و قدیمی می باشند.

بعنوان مثال در مرکز شهر استانبول اکثر خانه ها و املاک ساخت و ساز قدیمی دارند. البته در تمام محله ها در استانبول شما می توانید شاهد ساخت و سازهای بسیاری باشید.

برای نمونه در منطقه کادحانه مجتمع مسکونی ورا استانبول را مثال می زنیم. در این مجتمع مسکونی بسیار زیبا شما می توانید یک خانه 70 متری دست اول را به مبلغ پانصد  و پنجاه هزار لیر خریداری کنید

در حالی که همان خانه و دست دوم به مبلغ چهارصد و هفتاد هزار لیر به فروش می رسد. در حالت کلی بین قیمت آپارتمان دست اول و دست دوم حداقل مبلغ 100 هازر لیر تفاوت وجود دارد.

همچنین باید در نظر داشته باشید که در زمان خرید ملک دست دوم تمام بدهی ها و وام های مالک قبلی تسویه شده باشند و مالک قبلی باید تمام هزینه های شارژ، قبوض آب و برق و گاز را پرداخت کرده باشد و سند خانه هیچ مشکلی نداشته باشد.

استفاده از وام برای خرید خانه در ترکیه

اعطای وام بانکی برای خرید ملک در کشور ترکیه شرایط خاص خود را دارد و سیاست های کشور ترکیه برای اعطای وام جهت خرید خانه در ترکیه برای اتباع خارجی از طریق بانک های عامل متفاوت می باشد.

میزان وام بستگی به گردش مالی، ارزش ملک خریداری شده، نوع کسب و کار، میزان حقوق دریافتی و …  دارد. به همین دلیل بانک عامل پس از بررسی شرایط شما ۷۵٪ از ارزش ملک شما را می تواند تسهیلات ارایه نماید.

بازپرداخت این تسهیلات متفاوت است و تا حداکثر ۱۰ سال هم قابل پرداخت است.

زمانی که شما اقدام به خرید خانه در ترکیه با استفاده از وام می نمایید لازم است که سن شما ما بین ۲۵ الی ۷۰ سال باشد.

چنانچه به صورت مشارکتی اقدام به خرید ملک با استفاده از وام در ترکیه می نمایید می بایستی در هنگام پر کردن فرم های بانکی هر دو نفر نسبت به ثبت آن ها اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت خرید خانه در ترکیه

 • گذرنامه
 • کد مالیاتی محلی
 • افتتاح حساب بانکی در یکی از بانک های ترکیه با توجه به کد مالیاتی
 • مدارک محل سکونت خود در کشور مبداء (مانند قبض برق)
 • دو قطعه عکس ۴*۳

خرید وکالتی ملک در ترکیه

در صورتی که یکی از طرفین چه خریدار و چه مالک ملک در خارج از ترکیه باشند لازم است که مراحل اعطای وکالت نامه در سفارت ترکیه در کشور مبداء صادر و ثبت گردیده باشد.

در صورتی که کشور صادر کننده وکالت نامه عضو معاهده لاهه باشد نیازی نیست که از جانب آن کشور نامه رسمی صادر گردد. لازم به ذکر است که کشور جمهوری اسلامی ایران عضو این معاهده نمی باشد.

پس برای گرفتن وکالت نامه می بایستی نامه رسمی اخذ گردد. لازم است وکالت نامه و مدارک مورد نیاز به همراه ترجمه رسمی ، به تایید وزارت امور خارجه و دادگستری و همچنین کنسولگری و یا سفارت جمهوری ترکیه در آن کشور نیز رسیده باشد.

هزینه های جانبی خرید ملک در ترکیه

بر اساس قانون مالیاتی کشور ترکیه هزینه انتقال سند در ترکیه ۴٪ ارزش واقعی ملک می باشد. که بر اساس توافق طرفین یا به صورت مساوی بین هر دو طرف تقسیم می شود و یا این که مالک و خریدار می توانند بین خود بر اساس توافق نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

در صورتی که خریدار ملک خود در جریان خرید و انتقال سند حضور نداشته باشد ، هزینه اخذ وکالت از سمت خریدار به مبلغ ۱۵۰ یورو می بایستی پرداخت گردد.

هزینه پایان کار ساختمان برای آپارتمان های نوساز با توجه به ارزش و متراژ آپارتمان  از ۴۰۰ یورو  آغاز می گردد.

عوارض شهرداری که هر سال فقط یکبار پرداخت خواهد شد ۰/۱ ٪ ارزش واقعی ملک می باشد که در ماه مه می بایستی پرداخت گردد.

هزینه اخذ آبومان آب جهت خانه های نوساز ۶۰ یورو می باشد این در حالی است که این هزینه برای خانه های قدیمی ۳۰ یورو خواهد بود.

خرید خانه در ترکیه

نکات مهم پایانی قبل از خرید خانه در ترکیه

در پایان لازم است بدانید که شما میبایست از قبل اطلاعات جامعی نسبت به خرید ملک کسب کنید و سعی کنید از مشاورین حرفه‌ای در این زمینه بهره بگیرید. در ادامه لیستی از مهمترین نکات را برای شما جمع‌آوری ‌کرده‌ایم:

 • در مورد اینکه روی ملک خریداری شده توسط شما،‌محدودیت هایی مثل رهن بانک و سایر طلبکاران مالک فعلی وجود دارد یا خیر،‌ تحقیق کنید. بدیهی است که در این صورت بعد از گذتشن موعد پرداخت بدهی یا وام، خانه توسط طلبکار یا بانک ضبط می‌شود.
 • هیچ کدام از اتباع خارجی نمی توانند اراضی که در مناطق نظامی و امنیتی در جمهوری ترکیه واقع شده است را خریداری نمایند.
 • حتما قبل از زمان انتقال سند مالکیت درخواست خود را به اداره ی ثبت اسناد ارائه دهید.
 • مراحل ثبت و انتقال مالکیت را حتما در اداره ثبت اسناد و در حضور شاهدان به انجام برسانید.
 • در مورد ثبت و انتقال مالکیت ملک نیاز به اجازه ی اقامت دارید یا خیر، تحقیق کنید.
 • برای خرید ملک و مشاوره در این زمینه از راهنمایی های مشاورین مجرب املاک کمک بگیرید. فراموش نکنید که کلاهبرداران همواره در کمین شما هستند.
 • در صورتیکه ملک ارزشش کمتر از ۲۵ هزار دلار باشد ، تضمینی برای قبول درخواست اقامت شما نمی باشد. فقط شرایط بررسی آن را دارا می باشید. زیرا که وزارت کشور در خصوص اعطای اقامت می بایستی تصمیم بگیرد. (لازم به ذکر است که در بسیاری از موارد این درخواست مورد پذیرش قرار می گیرد)
 • با خرید ملک به ارزش حداقل 60،000 دلار آمریکا نیز می توان اقامت توریستی 3 ساله این کشور را کسب نمود.

چنانچه نیاز به مشورت بیشتری دارید ، انتهای همین صفحه پرسش خود را برای ما ارسال کنید.

ادمین سایت ایران ترکیش

مقالاتی که می خوانید حاصل ۱۲ سال تجربه ما در زمینه مهاجرت به ترکیه می باشد. حتما دیدگاه و سوالات خود را در پائین همین صفحه با ما در میان بگذارید. همکاران ما به سوالات شما پاسخگو خواهند بود.
همچنین جهت دریافت بیش از 600 صفحه توضیحات جامع و چندین ساعت فیلم راهنمایی در رابطه با مهاجرت به ترکیه از لینک زیر اقدام فرمائید. دریافت CD آموزشی 0 تا 100 مهاجرت

نوشته بعدی

دیدگاه‌

محمد محمدی

سلام.ممنون از مطالب خوبتون

Admin IranTurkish

سلام تشکر از انرژی مثبت شما

mansour vahidi

سلام با 200000 لیر تو سامسون میشه آپارتمان خرید ؟

ادمین سایت ایران ترکیش

سلام و روزبخیر. بله امکان پذیر است. پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا اجاره ملک بصورت کوتاه مدت را برگزینید. پس از آشنایی با شهر نسبت به خرید ملک اقدام کنید. موفق باشید

محبوبه غیاثی

با سلام مطالب جمع آوری شده در خصوص کشور ترکیه بسیار مفید و ارزشمند بود ، هست و خواهد بود .متشکرم

ادمین سایت ایران ترکیش

تشکر فراوان از پیامتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *