اجاره روزانه خانه در ترکیه در سال 1401

میلیونها گردشگر در طول سال از شهرهای ترکیه دیدن می کنند و یکی از انتخاب های مقرون به صرفه برای آنان می تواند اجاره روزانه خانه در ترکیه و یا اجاره هفتگی و ماهیانه آپارتمان در استانبول باشد.

بعضی از مسافران ترکیه مایل به اجاره روزانه هفتگی و ماهیانه آپارتمان و سوییت در استانبول هستند.

آنهایی که به دلایل شخصی ترجیح میدهند به مدت چند هفته یا چند ماه در استانبول بمانند ، مناسبتر است به جای ماندن در در هتل ها به اجاره روزانه سوییت در ترکیه و یا اجاره روزانه خانه در استانبول ترکیه نیز فکر کنند.

بدین گونه هزینه ها نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. مثلا چنانچه با جمعی از دوستان و یا چند خانواده به ترکیه سفر می کنید می توانید به گزینه اجاره روزانه آپارتمان در ترکیه نیز فکر کنید.

اجاره روزانه آپارتمان در ترکیه اغلب تک خوابه هستند، اما شما می توانید به نسبت تعداد نفرات خود واحد مناسبی را اجاره کنید.

اجاره روزانه خانه

مزایای اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در ترکیه

اکثر آپارتمان هایی که به صورت اجاره روزانه خانه در استانبول ترکیه اجاره داده میشوند، مبله و با امکانات مناسب جهت سکونت بوده و در بعضی اوقات امکانات کامل مانند تلویزیون ، لباس شویی و Wifi رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرند.

همچنین جهت صرفه جویی در هزینه ها و چنانچه نمی خواهید همه وعده های غذایی خود را از رستوران تهیه کنید، می توانید خودتان اقدام به آشپزی نمائید.

بدلیل اینکه می توانید همراه با ۴ یا ۵ نفر دیگر در این واحدها اقامت کنید ، اجاره روزانه خانه در استانبول ترکیه از لحاظ اقتصادی مناسب بودجه ی شما خواهد بود.

اکثر آپارتمان هایی که جهت اجاره روزانه خانه در استانبول ترکیه استفاده می شوند، دارای بهترین امکانات رفاهی و امنیتی هستند.

نگهبانی ۲۴ ساعته ، استخر ، باشگاه ورزشی و بسیاری از امکانات دیگر را می توانید در بسیاری از این آپارتمانهای اجاره ای داشته باشید.

در مطلب اجاره خانه در ترکیه قیمت خانه در شهرهای مختلف ترکیه را به پول ایران بررسی کردیم همچنین نکات بسیار مهمی در رابطه با نحوه اجاره خانه در ترکیه آورده شده است که پیشنهاد می کنیم بخوانید: اجاره خانه در ترکیه

قیمت اجاره روزانه سوئیت و آپارتمان در استانبول ترکیه

قیمت های اجاره روزانه آپارتمان در شهر استانبول ترکیه بستگی به موقعیت مکانی آن ملک ، تمیزی ملک وتعداد مسافرین ورودی در فصول مختلف دارد.

قیمت اجاره روزانه خانه در ترکیه در شهر استانبول ممکن است در دو خیابان و فقط به فاصله صد متر ، تفاوت زیادی با یکدیگر داشته باشند.

اما در غرب استانبول به طور میانگین قیمت اجاره روزانه خانه در استانبول ترکیه حدودا روزانه از ۲۰۰ لیر و در تکسیم حدود ۲۵۰ لیر می باشد.

این قیمت اجاره روزانه خانه در استانبول ترکیه  برای واحدهای تمیز و با امنیت مناسب هستند که طبیعتا چنانچه کیفیت پایین تر بیاید قیمت نیز کمتر می شود.

بسیاری از مسافران جهت قیمت اجاره روزانه خانه در استانبول ترکیه ، تصور قیمت های ارزان تر برای اجاره سوییت نسبت به هتل را دارند. ولی در استانبول اینگونه نمی باشد و خانه های دارای آشپزخانه گاهی قیمت های بالاتری نسبت به هتل را نیز دارند.

قیمت اجاره روزانه سوییت در ترکیه

سوئیت هایی که دارای آشپزخانه و وسایل آشپزی هستند می توانند در کاهش هزینه ها کمک قابل توجهی کنند. همچنین امنیت سوئیت ها نیز مساله بعدی است که باید به آن توجه داشته باشید.

در بعضی مناطق تکسیم استانبول امنیت پایین است و از مسافرین سرقت می شود. در اجاره روزانه سوییت در ترکیه همیشه موقعیت را در نظر داشته باشید و از کرایه کردن خانه های نا امن خودداری کنید.

بعضی از سوییت ها دارای استخر، باشگاه بدنسازی و نگهبانی نیز می باشند. قطعا اجاره روزانه سوییت در ترکیه صرفه اقتصادی بیشتری نسبت به هتل دارد.

محله بیلیک دوزو

محله های مناسب جهت اجاره روزانه هفتگی و ماهیانه خانه در استانبول ترکیه

شهر استانبول محله های مختلفی دارد و برای اقامت جاهای فوق العاده بکر و زیبایی دارد.

اگر به فکر اجاره روزانه خانه در شهر استانبول ترکیه هستید، پیش از هر قدمی باید تصمیم بگیرید که تمایل دارید کدام محله را برای اجاره روزانه هفتگی و یا ماهانه خانه در استانبول ترکیه انتخاب کنید.

چنانچه به دنبال اجاره روزانه خانه در استانبول ترکیه با قیمت مقرون به صرفه هستید یکی از مناطق پیشنهادی ما ب شما جهت اجاره روزانه هفتگی و ماهیانه آپارتمان در استانبول، منطقه ی بیلیک دوزو می باشد.

این منطقه آپارتمان های نوساز و مدرنی دارد و به بزرگراه E5 و متروبوس هم دسترسی مناسبی  نسبت به سایر مناطق دارد.

این بزرگراه یکی از بزراگراه های اصلی در استانبول است که شما می توانید در آن با استفاده از اتوبوس های سریع السیر و فارغ از ترافیک آزاردهنده در شهر تردد نمائید.

علاوه بر آن قیمت اجاره روزانه خانه  در منطقه بیلیک دوزو (beylikdüzü) بسیار اقتصادی و معقول می باشد.

در مطلب خرید خانه در ترکیه قیمت خانه در شهرهای مختلف ترکیه را به پول ایران بررسی کردیم همچنین نکات بسیار مهمی در رابطه با نحوه خرید خانه در ترکیه آورده شده است که پیشنهاد می کنیم بخوانید: خرید خانه در ترکیه

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در استانبول ترکیه

در اینجا چند نمونه قیمت جهت اجاره کوتاه مدت خانه در استانبول ترکیه را بررسی می کنیم

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در استانبول ترکیه محله تکسیم تارلاباشی / رزوانه 120لیر / ماهیانه 2,500لیر / امکانات تخت: 0- حمام: 1 – 25 مترمربع

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در استانبول ترکیه  محله خیابان استقلال / روزانه 130لیر / 2,500لیرماهیانه / تخت: 0 / حمام: 1 / 20 مترمربع

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در استانبول ترکیه  مرکز شهر / اجاره روزانه 180 لیر / 3,500لیر ماهیانه / مبله / تک خواب / شامل تمام قبوض / ظرفیت 4 نفر

اجاره روزانه خانه

مدارک لازم اجاره روزانه خانه در استانبول ترکیه

  • پاسپورت و مهر ورود قانونی به ترکیه
  • پرداخت کل مبلغ

در نظر داشته باشید معمولا اجاره یک واحد ، برای یک روز/ یک هفته و یا یک ماه به صورت روزانه محاسبه می شود و قیمت آن حدود 2 تا 4 برابر اجاره سالیانه می شود.

دلیل بالا بودن اجاره روزانه خانه در استانبول به نسبت سالیانه آن این است که مالک ملک باید از این مبلغ ، پول قبوض برق ، آب ، گاز ، شارژ ساختمان و سود خودش را محاسبه نماید.

ضمن اینکه ممکن هست ملک در طول سال و در خیلی از ایام خالی مانده و یا چنانچه مستاجرش تخلفی کند پای او نیز گیر خواهد بود. زیرا از لحاظ قانونی این  کار تخلف محسوب می شود.

ادمین سایت ایران ترکیش

مقالاتی که می خوانید حاصل ۱۲ سال تجربه ما در زمینه مهاجرت به ترکیه می باشد. حتما دیدگاه و سوالات خود را در پائین همین صفحه با ما در میان بگذارید. همکاران ما به سوالات شما پاسخگو خواهند بود.
همچنین جهت دریافت بیش از 600 صفحه توضیحات جامع و چندین ساعت فیلم راهنمایی در رابطه با مهاجرت به ترکیه از لینک زیر اقدام فرمائید. دریافت CD آموزشی 0 تا 100 مهاجرت

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاه‌

امید جعفری

در صورت امکان آدرس و تصاویر سوییت هارو هم قرار بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *