اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه و قیمت آن

میلیونها گردشگر در طول سال از شهر بورسا ترکیه دیدن می کنند و یکی از انتخاب های مقرون به صرفه برای آنان می تواند اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه و یا اجاره هفتگی و ماهیانه آپارتمان در بورسا باشد.

مهم: در ابتدا جهت مرور سریع و شناخت اولیه شهر بورسا ترکیه، فیلم کوتاه چند دقیقه ای زیر از شهر بورسا را حتما تماشا کنید.

 

قيمت مسكن در تركيه و در شهر بورسا با شهرها استانبول تفاوت آنچنانی ندارد. بطور میانگین قيمت هر واحد آپارتمان 100 متری ، دو خوابه نوساز در محله های نسبتا خوب شهر بورسا 240 هزار لير قيمت‌گذاري می شود. قمیت این آپارتمان به پول ایران حدودا 700 ميليون تومان می شود.

بعضی از مسافران ترکیه مایل به اجاره روزانه هفتگی و ماهیانه آپارتمان و سوییت در بورسا می باشند.

آنهایی که به دلایل شخصی ترجیح میدهند به مدت چند هفته یا چند ماه در بورسا ترکیه بمانند ، مناسب تر است به جای ماندن در در هتل ها به اجاره روزانه سوییت در ترکیه و یا اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه نیز فکر کنند.

بدین گونه هزینه ها نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. مثلا چنانچه با جمعی از دوستان و یا چند خانواده به ترکیه سفر می کنید می توانید به گزینه اجاره روزانه آپارتمان در بورسا ترکیه نیز فکر کنید.

اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه اغلب تک خوابه هستند، اما شما می توانید به نسبت تعداد نفرات خود واحد مناسبی را اجاره کنید.

در مطلب اجاره خانه در شهر بورسا ترکیه قیمت اجاره خانه در محله ها مختلف شهر بورسا ترکیه را به پول ایران بررسی کرده و نکات بسیار مهمی در رابطه با نحوه اجاره خانه در بورسا ترکیه آورده شده است که پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید: اجاره خانه در شهر بورسا ترکیه

اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه

مزایای اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در بورسا ترکیه

اکثر آپارتمان هایی که به صورت اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه اجاره داده میشوند، مبله و با امکانات مناسب جهت سکونت بوده و در بعضی اوقات امکانات کامل مانند تلویزیون ، لباس شویی و Wifi رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرند.

همچنین جهت صرفه جویی در هزینه ها و چنانچه نمی خواهید همه وعده های غذایی خود را از رستوران تهیه کنید، می توانید خودتان اقدام به آشپزی نمائید.

بدلیل اینکه می توانید همراه با ۴ یا ۵ نفر دیگر در این واحدها اقامت کنید ، اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه از لحاظ اقتصادی مناسب بودجه ی شما خواهد بود.

اکثر آپارتمان هایی که جهت اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه استفاده می شوند، دارای بهترین امکانات رفاهی و امنیتی هستند.

نگهبانی ۲۴ ساعته ، استخر ، باشگاه ورزشی و بسیاری از امکانات دیگر را می توانید در بسیاری از این آپارتمانهای اجاره ای داشته باشید.

در مطلب خرید خانه در بورسا ترکیه و قیمت خانه در بورسا قیمت خانه در محله ها مختلف شهر بورسا ترکیه را به پول ایران بررسی کرده و نکات مفیدی در رابطه با نحوه خرید خانه در بورسا ترکیه آورده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید: خرید خانه در بورسا ترکیه و قیمت خانه در بورسا

قیمت اجاره روزانه سوئیت و آپارتمان در بورسا ترکیه

قیمت های اجاره روزانه آپارتمان در شهر بورسا ترکیه بستگی به موقعیت مکانی آن ملک ، تمیزی ملک وتعداد مسافرین ورودی در فصول مختلف دارد.

قیمت اجاره روزانه خانه در ترکیه در شهر بورسا ممکن است در دو خیابان و فقط به فاصله صد متر ، تفاوت زیادی با یکدیگر داشته باشند.

قیمت اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه  برای واحدهای تمیز و با امنیت مناسب هستند که طبیعتا چنانچه کیفیت پایین تر بیاید قیمت نیز کمتر می شود.

بسیاری از مسافران جهت قیمت اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه ، تصور قیمت های ارزان تر برای اجاره سوییت نسبت به هتل را دارند. ولی در بورسا اینگونه نمی باشد و خانه های دارای آشپزخانه گاهی قیمت های بالاتری نسبت به هتل را نیز دارند.

قیمت اجاره روزانه سوییت در بورسا ترکیه

سوئیت هایی که دارای آشپزخانه و وسایل آشپزی هستند می توانند در کاهش هزینه ها کمک قابل توجهی کنند. همچنین امنیت سوئیت ها نیز مساله بعدی است که باید به آن توجه داشته باشید.

در بعضی مناطق بورسا امنیت پایین است و از مسافرین سرقت می شود. در اجاره روزانه سوییت در بورسا ترکیه همیشه موقعیت را در نظر داشته باشید و از کرایه کردن خانه های نا امن خودداری کنید.

اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه

محله های مناسب جهت اجاره روزانه هفتگی و ماهیانه خانه در بورسا ترکیه

شهر بورسا محله های مختلفی دارد و برای اقامت جاهای فوق العاده بکر و زیبایی دارد.

اگر به فکر اجاره روزانه خانه در شهر بورسا ترکیه هستید، پیش از هر قدمی باید تصمیم بگیرید که تمایل دارید کدام محله را برای اجاره روزانه هفتگی و یا ماهانه خانه در بورسا ترکیه انتخاب کنید.

محله های شهر بورسا عبارتند از:

  • nilüfer
  • Özlüce
  • Balat
  • مناطق مرکزی مسکونی Osmangazi ،Nilufer،Yıldırım.
  • منطقه و پروژه Mudanya
  • bademli بهترین منطقه بورسا

همانطور که ذکر شده بهترین مطقه شهر بورسا محله bademli ( بادملی ) می باشد که مبالغ اجاره و خرید ملک در آن نسبتا بالا است. علاوه بر آن قیمت اجاره روزانه خانه  در محله نیلوفر (nilüfer)  بسیار اقتصادی تر و معقول تر می باشد.

در مطلب اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه قیمت اجاره روزانه خانه در شهر بورسا ترکیه را بررسی کرده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید: اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در بورسا ترکیه

در اینجا چند نمونه قیمت جهت اجاره کوتاه مدت خانه در بورسا ترکیه را بررسی می کنیم

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در محله نیلوفر (nilüfer) شهر بورسا / رزوانه 130لیر / ماهیانه 2,600لیر / امکانات تخت: 0- حمام: 1 – 40 مترمربع

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در بورسا ترکیه  محله Balat / روزانه 140لیر / 3000 لیرماهیانه / تخت: 1 / حمام: 1 / 45 مترمربع

یکی دیگر از مناطقی که ارزان تر از بقیه مناطق شهر بورسا بوده و در عین حال آپارتمانها آنجا دارای کلیه امکانات رفاهی و تفریحی و نگهبانی 24 ساعته می باشد محله bademli ( بادملی ) شهر بورسا میباشد که می توانید جهت اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه در این محله اقدام فرمائید.

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در محله  bademli ( بادملی ) شهر بورسا ترکیه / اجاره روزانه 210 لیر / 5,500لیر ماهیانه / مبله / تک خواب / شامل تمام قبوض / ظرفیت 4 نفر

اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه

مدارک لازم اجاره روزانه خانه در بورسا ترکیه

  • پاسپورت و مهر ورود قانونی به ترکیه
  • پرداخت کل مبلغ

در نظر داشته باشید معمولا اجاره یک واحد ، برای یک روز/ یک هفته و یا یک ماه به صورت روزانه محاسبه می شود و قیمت آن حدود 2 تا 4 برابر اجاره سالیانه می شود.

دلیل بالا بودن اجاره روزانه خانه در بورسا به نسبت سالیانه آن این است که مالک ملک باید از این مبلغ ، پول قبوض برق ، آب ، گاز ، شارژ ساختمان و سود خودش را محاسبه نماید.

ضمن اینکه ممکن هست ملک در طول سال و در خیلی از ایام خالی مانده و یا چنانچه مستاجرش تخلفی کند پای او نیز گیر خواهد بود. زیرا از لحاظ قانونی این  کار تخلف محسوب می شود.

در مطلب نحوه دریافت اقامت ترکیه در شهر بورسا را بررسی کرده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید: نحوه دریافت اقامت ترکیه در شهر بورسا

سایر محصولاتمشاهده همه

ادمین سایت ایران ترکیش

مقالاتی که می خوانید حاصل ۱۲ سال تجربه ما در زمینه مهاجرت به ترکیه می باشد. حتما دیدگاه و سوالات خود را در پائین همین صفحه با ما در میان بگذارید. همکاران ما به سوالات شما پاسخگو خواهند بود.
همچنین جهت دریافت بیش از 600 صفحه توضیحات جامع و چندین ساعت فیلم راهنمایی در رابطه با مهاجرت به ترکیه از لینک زیر اقدام فرمائید. دریافت CD آموزشی 0 تا 100 مهاجرت

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *