اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه و قیمت آن

صدها هزار گردشگر در طول سال از شهر آلانیا ترکیه دیدن می کنند و یکی از انتخاب های مقرون به صرفه برای آنان می تواند اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه و یا اجاره هفتگی و ماهیانه آپارتمان در آلانیا باشد.

مهم: در ابتدا جهت مرور سریع و شناخت اولیه شهر آلانیا ترکیه، فیلم کوتاه چند دقیقه ای زیر از شهر آلانیا را حتما تماشا کنید.

قيمت مسكن در تركيه و در شهر آلانیا با شهرها استانبول تفاوت آنچنانی ندارد. بطور میانگین قيمت هر واحد آپارتمان 100 متری ، دو خوابه نوساز در محله های نسبتا خوب شهر آلانیا 240 هزار لير قيمت‌گذاري می شود. قمیت این آپارتمان به پول ایران حدودا 700 ميليون تومان می شود.

بعضی از مسافران ترکیه مایل به اجاره روزانه هفتگی و ماهیانه آپارتمان و سوییت در آلانیا می باشند.

آنهایی که به دلایل شخصی ترجیح میدهند به مدت چند هفته یا چند ماه در آلانیا ترکیه بمانند ، مناسب تر است به جای ماندن در در هتل ها به اجاره روزانه سوییت در ترکیه و یا اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه نیز فکر کنند.

بدین گونه هزینه ها نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. مثلا چنانچه با جمعی از دوستان و یا چند خانواده به ترکیه سفر می کنید می توانید به گزینه اجاره روزانه آپارتمان در آلانیا ترکیه نیز فکر کنید.

اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه اغلب تک خوابه هستند، اما شما می توانید به نسبت تعداد نفرات خود واحد مناسبی را اجاره کنید.

در مطلب اجاره خانه در شهر آلانیا ترکیه قیمت اجاره خانه در محله ها مختلف شهر آلانیا ترکیه را به پول ایران بررسی کرده و نکات بسیار مهمی در رابطه با نحوه اجاره خانه در آلانیا ترکیه آورده شده است که پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید: اجاره خانه در شهر آلانیا ترکیه

آلانیا

مزایای اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در آلانیا ترکیه

اکثر آپارتمان هایی که به صورت اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه اجاره داده میشوند، مبله و با امکانات مناسب جهت سکونت بوده و در بعضی اوقات امکانات کامل مانند تلویزیون ، لباس شویی و Wifi رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرند.

همچنین جهت صرفه جویی در هزینه ها و چنانچه نمی خواهید همه وعده های غذایی خود را از رستوران تهیه کنید، می توانید خودتان اقدام به آشپزی نمائید.

بدلیل اینکه می توانید همراه با ۴ یا ۵ نفر دیگر در این واحدها اقامت کنید ، اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه از لحاظ اقتصادی مناسب بودجه ی شما خواهد بود.

اکثر آپارتمان هایی که جهت اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه استفاده می شوند، دارای بهترین امکانات رفاهی و امنیتی هستند.

نگهبانی ۲۴ ساعته ، استخر ، باشگاه ورزشی و بسیاری از امکانات دیگر را می توانید در بسیاری از این آپارتمانهای اجاره ای داشته باشید.

در مطلب خرید خانه در آلانیا ترکیه و قیمت خانه در آلانیا قیمت خانه در محله ها مختلف شهر آلانیا ترکیه را به پول ایران بررسی کرده و نکات مفیدی در رابطه با نحوه خرید خانه در آلانیا ترکیه آورده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید: خرید خانه در آلانیا ترکیه و قیمت خانه در آلانیا

قیمت اجاره روزانه سوئیت و آپارتمان در آلانیا ترکیه

قیمت های اجاره روزانه آپارتمان در شهر آلانیا ترکیه بستگی به موقعیت مکانی آن ملک ، تمیزی ملک وتعداد مسافرین ورودی در فصول مختلف دارد.

قیمت اجاره روزانه خانه در ترکیه در شهر آلانیا ممکن است در دو خیابان و فقط به فاصله صد متر ، تفاوت زیادی با یکدیگر داشته باشند.

قیمت اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه  برای واحدهای تمیز و با امنیت مناسب هستند که طبیعتا چنانچه کیفیت پایین تر بیاید قیمت نیز کمتر می شود.

بسیاری از مسافران جهت قیمت اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه ، تصور قیمت های ارزان تر برای اجاره سوییت نسبت به هتل را دارند. ولی در آلانیا اینگونه نمی باشد و خانه های دارای آشپزخانه گاهی قیمت های بالاتری نسبت به هتل را نیز دارند.

قیمت اجاره روزانه سوییت در آلانیا ترکیه

سوئیت هایی که دارای آشپزخانه و وسایل آشپزی هستند می توانند در کاهش هزینه ها کمک قابل توجهی کنند. همچنین امنیت سوئیت ها نیز مساله بعدی است که باید به آن توجه داشته باشید.

در بعضی مناطق آلانیا امنیت پایین است و از مسافرین سرقت می شود. در اجاره روزانه سوییت در آلانیا ترکیه همیشه موقعیت را در نظر داشته باشید و از کرایه کردن خانه های نا امن خودداری کنید.

آلانیا

محله های مناسب جهت اجاره روزانه هفتگی و ماهیانه خانه در آلانیا ترکیه

شهر آلانیا محله های مختلفی دارد و برای اقامت جاهای فوق العاده بکر و زیبایی دارد.

اگر به فکر اجاره روزانه خانه در شهر آلانیا ترکیه هستید، پیش از هر قدمی باید تصمیم بگیرید که تمایل دارید کدام محله را برای اجاره روزانه هفتگی و یا ماهانه خانه در آلانیا ترکیه انتخاب کنید.

در مطلب اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه قیمت اجاره روزانه خانه در شهر آلانیا ترکیه را بررسی کرده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید: اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در آلانیا ترکیه

در اینجا چند نمونه قیمت جهت اجاره کوتاه مدت خانه در آلانیا ترکیه را بررسی می کنیم

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه  شهر آلانیا/ رزوانه 130لیر / ماهیانه 2,600لیر / امکانات تخت: 0- حمام: 1 – 40 مترمربع

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه در آلانیا ترکیه  / روزانه 140لیر / 3000 لیرماهیانه / تخت: 1 / حمام: 1 / 45 مترمربع

قیمت اجاره روزانه هفتگی و ماهانه خانه  شهر آلانیا ترکیه / اجاره روزانه 210 لیر / 5,500لیر ماهیانه / مبله / تک خواب / شامل تمام قبوض / ظرفیت 4 نفر

آلانیا

مدارک لازم اجاره روزانه خانه در آلانیا ترکیه

  • پاسپورت و مهر ورود قانونی به ترکیه
  • پرداخت کل مبلغ

در نظر داشته باشید معمولا اجاره یک واحد ، برای یک روز/ یک هفته و یا یک ماه به صورت روزانه محاسبه می شود و قیمت آن حدود 2 تا 4 برابر اجاره سالیانه می شود.

دلیل بالا بودن اجاره روزانه خانه در آلانیا به نسبت سالیانه آن این است که مالک ملک باید از این مبلغ ، پول قبوض برق ، آب ، گاز ، شارژ ساختمان و سود خودش را محاسبه نماید.

ضمن اینکه ممکن هست ملک در طول سال و در خیلی از ایام خالی مانده و یا چنانچه مستاجرش تخلفی کند پای او نیز گیر خواهد بود. زیرا از لحاظ قانونی این  کار تخلف محسوب می شود.

در مطلب نحوه دریافت اقامت ترکیه در شهر آلانیا را بررسی کرده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید: نحوه دریافت اقامت ترکیه در شهر آلانیا

سایر محصولاتمشاهده همه

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *